با ما آشنا شوید

سایت اول خبر فعالیت رسمی خود را از مرداد ماه سال 95 آغاز کرده است .
اول خبر ، یک موتور جستجو گر قدرتمند خبر می باشد که به هیچ عنوان تولید خبر در آن وجود ندارد و فقط اخبار سایر سایت های رسمی و مجاز را منتشر می کند که تمامی اخبار دارای منبع ، ساعت نشر و تاریخ می باشند و همچنین به صفحه نشر خبر اتصال داده شده که منبع دقیق هر خبر به صورت واضح معلوم و قابل رویت باشد.
همچنین در بخش نقد و بررسی اپلیکیشن به معرفی برنامه ها و بازی های محبوب و جدید خواهیم پرداخت و برنامه نویسان نیز میتوانند برای معرفی اپ های خود از این بخش استفاده کنند .در صفحه معرفی کانال ها و صفحات اجتماعی برخی از محبوب ترین و کاربردی ترین صفحات تلگرام و اینستاگرام را به شما معرفی خواهیم کرد.

چه سرویس هایی ارائه میکنیم؟

 • فید خبرخوان

  دارندگان سایت های خبـری می توانند برای حضور موثرتر در دنیای خبــر و بهتر دیده شدن و بازنشـر اخبار خود ، درخواســت ثبت سـایت خـود را از طریق پـل های ارتباطی ارائه دهند.

 • نقد و بررسی اپلیکیشن

  برنامه نویسان عزیز می توانند برای معرفی اپلیکیشن خود به دیگران و بهتر دیده شدن آن از طریق پنل موجود در سایت درخواست بررسی خود را ثبت کنند . ما نیز برای معرفی اپلیکیشن بررسی شده ، مطلب مورد نظر را در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی نشر داده و همچنین به عنوان رسانه در کافه بازار نیز معرفی خواهد شد.

 • معرفی کانال ها و صفحات اجتماعی

  مدیران کانال ها و صفحات اجتماعی در تلگرام و اینستاگرام می توانند برای معرفی خود به دیگران از طریق پل های ارتباطی درخواست خود را ثبت کنند.

چرا در تبلیغات ، ما را انتخاب کنید؟

دلایل بسیار خوبی برای انتخاب ما وجود دارد
چند مورد که شما را ترغیب می کند ما را انتخاب کنید عبارتند از :

 • 2,000- رتبه الکسا پایین
 • 300+ منابع خبری
 • 800,000+ ایندکس گوگل
 • 65,000+ بازدید روزانه
 • OFF قیمت مناسب

از کجا شروع کنم؟

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه همکاری با سایت اول خبر ، در زمینه درج فید خبرخوان سایت شما در جستجوگر اول خبر – معرفی کانال و صفحه اجتماعی خود – مشاوره در مورد نحوه ارسال اپلیکیشن جهت نقد و بررسی و همچنین همکاری در تبیلغات بنری – تبلیغات کلیکی – ریپورتاژ آگهی – تبلیغات لینکی، با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان و پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام هفته