تعداد اخبار دریافت شده امروز: 1,981

گواهینامه بگیر2(آزمون آیین نامه)

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

گواهینامه بگیر2(آزمون آیین نامه)

گواهینامه بگیر2(آزمون آیین نامه)

موضوع : آموزش
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1396/9/18 و نسخه 1.0 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن گواهینامه بگیر2(آزمون آیین نامه)

مقدمه:

اگه شما هم جز افرادی هستین که قصد دارین گواهینامه بگیرین و از آزمون آیین نامه ترس دارید . از طرفی دوست ندارین بعد از رد شدن تو آزمون پول اضافی پرداخت کنید براتون یک سورپرایز داریم که تو کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه رو بگیرید.

حتی اگه راننده هستین ولی دوست دارین از فنی ماشین هم سر دربیارین و کارتون رو راه بندازین دیگه نیازی نیست دنبال کتاب راهنما و تعمیرگاه جدید باشید یک اپلیکیشن همه فن حریف و کاربردی به اسم گواهینامه بگیر تو بازار هست که کار شما رو راه می اندازه

با اول خبر همراه شو تا بیشتر در مورد اون بدونی.

رابط کاربری:

بعد از ورود به محیط اپلیکیشن با گرافیک جذاب و کاربر پسندی رو برو میشید که عالیه و می تونید ساعت ها تو محیط اپ بدون خستگی فعالیت داشته باشید.

نکته بسیار مهم تو طراحی دسته بندی های منظم و ترکیب رنگ مناسب اون هست و همچنین در کنار این موارد اساسی نکته قابل توجهی که نباید فراموش بشه استفاده از فونت مناسب در سایزی استاندارد و استفاده بهینه از آیکون های متناسب با هر موضوع تو برنامه .

استفاده از انیمیشن های بهینه شده در قسمت های مختل اپلیکیشن و در کنار این موارد نکته مهم استفاده از استانداردهای متریال دیزاین بسیار خوب بوده و از نقاط قوت اپلیکیشن گواهینامه بگیر همین طراحی کاربر پسند و ظریف می باشد.

شما در صفحه آزمون به راحتی هرچه تمام می توانید بدون درگیری با اپلیکیشن و فقط با اسکرول کردن به سوالات بعدی دست پیدا کنید و با انتخاب گزینه درست به سوالات پاسخ دهید و در نهایت یک کارنامه گرافیکی و زیبا دریافت کنید و خود را بسنجید.

بخش های متنوعی که برای شما در نظر گرفته شده شامل:

آزمون آیین نامه

راهنمای تابلو های راهنمایی و رانندگی

آموزش (آزمون و فنی و تعمیرات خوردو)

از بخش های اصلی و کاربردی اپ می باشد

اول خبر نمره کامل این بخش را  برای این اپلیکیشن در نظر خواهد گرفت.

کاربرد:

وقتی قصد معرفی یک اپ به دوستان خود را دارید برای تاکید بر کیفیت اون اپ اولین مطلبی که اهمیت دارد تعداد نصب های اون برنامه می باشد که اپلیکیشن گواهینامه بگیر2 با تعداد نصب بیشتر از 20 هزار بار توانسته جز اپلیکیشن های محبوب کافه بازار نام بگیرد .

از لحاظ کارایی و استفاده از اپلیکیشن گواهینامه بگیر جز اپلیکیشن های آزمون و آموزش محتوا محور به شمار می آید.

بخش بندی های متنوع در قسمت آموزش و قرار دادن مطالب غنی در مورد خودرو از جمله موارد آموزش برای آزمون و رانندگی تا موارد حقوقی و فنی و اطلاعات اولیه اما کاربردی در مورد خودرو بسیار مفید بوده است.

آزمون گیر این اپلیکیشن با استفاده از سیستم چهارجوابی و استاندارد و قرار دادن تعداد 24 آزمون که در هر آزمون تعداد 30 سوال تعبیه شده است که میتوان گفت در مجموع برای مخاطب خود تعداد 720 سوال متنوع در سطوح مختلف قرار داده است.

این تعداد سوال نشان از پختگی این اپلیکیشن و جامع بودن آن دارد.

بخش کارنامه پیشرفته با امکاناتی متنوع از جمله نمودار پاسخ و همچنین نمایش سوالات درست غلط یا ریز نمرات و ذخیره آزمون های قبلی در تاریخ های مختلف که بسیار عالی بوده و کاربر را از روند پیشرفت خود مطلع می کند.

بخشی بسیار کاربردی حتی برای افرادی که گواهینامه دریافت کرده اند راهنما تابلوها و علائم راهنمایی است که بسیار مفید بوده و می توانید براحتی تمامی تابلوهای راهنمایی و رانندگی را در اختیار داشته باشید و از آن ها برای راهنمایی در مواقعی خاص استفاده کنید.

بخش سوم و کاربردی دیگر این اپلیکیشن آموزش بوده که راهنمای بسیار مناسبی برای افرادی است که به دنبال مطالعه و بالا بردن سطح علمی و فنی خود از خودرو هستند . شما در این قسمت هشت بخش آموزشی را خواهید داشت که کاربردی بوده و نه تنها برای افرادی که در حال دریافت گواهینامه می باشند مفید است برای اشخاصی که گواهینامه دریافت نموده اند هم کاربردی بوده و کارایی خوبی دارد.

نکته قابل اشاره و مهم در مورد اپلیکیشن پولی بودن بخش های مختلف اپ بوده که برای استفاده از تمام این قسمت ها باید وجهی را پرداخت کنید تا اپلیکیشن به طور کامل برای شما قابل اجرا باشد.

از نکات مهم در مورد طراحی سوالات باید به این موضوع اشاره داشت که طراح سوالات سرهنگ های پایه راهنمایی و رانندگی بوده اند و این نشان دهنده استاندارد بودن سوالات می باشد.

نمره کامل بخش کارایی را از اول خبر دریافت خواهد کرد و پیشنهاد ما برای نصب این اپلیکیشن به شما می باشد.

قیمت:

از لحاظ قیمتی با توجه به امکانات فراوان و کاربردی اپلیکیشن می توان منصفانه دانست و زحمات برنامه نویس بسیار بیش از مبلغ ارزش دارد نمره 4 از پنج برای این بخش نظر اول خبر می باشد

نگاهی بر اپلیکیشن "گواهینامه بگیر2(آزمون آیین نامه)"

گواهینامه بگیر2(آزمون آیین نامه)
  • گواهینامه بگیر2(آزمون آیین نامه)
  • تولید کننده : تیمسار
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.0
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 15.7
دیگران چه می خوانند