تعداد اخبار دریافت شده امروز: 177

یادآور تولد

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

یادآور تولد

یادآور تولد

موضوع : کاربردی
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1396/10/3 و نسخه 1.0.3 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن یادآور تولد

مقدمه:
این روز ها با مشغله فکری بالا و این همه کار  ریز و درشت که باید انجام بدهیم دیگر هوش و حواسی برای فرد نمیماند تا حتی تولد عزیزانش را یادش باشد و بارها سر همین مورد دعوا و دلخوری های پیش امده .امروز اول خبر میخواهد شما رو با اپلیکیشنی اشنا کند که با ان میتوانید دیگر نگران فراموش کردن تاریخ تولد عزیزانتان نباشید. در ادامه با اول خبر همراه باشید با نقد و برسی این اپلیکیشن.


رابط کاربری:

رابط کاربر بسیار ساده و قابل درک می باشد در حدی که یک نفر مبتدی هم میتواند نحوه کار با اپلیکیشن  را بدون پرسیدن از کسی یاد بگیرد همچنین با درج نوشته بر روی دکمه ها این امر بسیار راحت تر شده .برنامه به طور کل از سه قسمت اصلی تشکیل شده که به ترتیب انتخاب زنگ ،ارسال پیامک وثبت یاد اوری می باشد.


انتخاب زنگ :در منو انتخاب زنگ شما میتوانید ملودی مورد نظرتان را برای یاد اوری انتخاب کنید.

ارسال پیامک : در اینجا میتوانید متن پیامکی را بنویسید و در زمان و روز مشخص بخواهید تا برای شما ارسال شود

ثبت یاد آوری:در اینجا میتوانید متنی را بنویسید و بخواهید در تاریخ و زمان مورد نظر به صورت یاد اوری بر روی صفحه شما ظاهر شود.

 

کاربرد:

اپلیکیشن یاد اور تولد سعی در راحتی کاربر داشته و تقریبا در این امر موفق بوده و توانسته با چیدمان صحیح و در نظر گرفتن نکاتی از متریال دیزاین این راحتی را در استفاده از برنامه به کار بر هدیه دهد .


از  امکانات  این برنامه:
-ارسال اس ام اس در تارییخ و ساعت دقیق
-تقویم میلادی و شمسی که در اسکرین شات های اول خبر میتوانید ملاحظه کنید
-ثبت تاریخ ها و ساعت های رویداد های مختلف
-صداهای زنگ به دلخواه کاربر
-حجم پایین نسخه نصبی

-ارسال ناتیفیکیشن در قسمت رویداد های گوشی
 

نقاط قوت و ضعف:

از نقاط ضعف میتوان به گرافیک اپلیکیشن اشاره کرد که هنوز کمی برای زیبا شدن جای کار دارد، و همچنین طراح میتوانست از منوی سمت چپ برای دسترسی سریع به امکانات برنامه استفاده کند که همانگونه که در اسکرین شات ها مشاهده میکنید از این مکان استفاده کامل و صحیحی صورت نگرفته.


از نقاط قوت نیز میتوان به این مورد اشاره کرد که برنامه با یک  ایده جذاب  و کاربردی،  برای عموم مردم مورد نیاز و قابل استفاده میباشد و فقط محدود به تولد نمیباشد و میتوان هر چیزی برای یاد اوری را در این اپلیکیشن ذخیره و اضافه نمود.

 

 

قیمت:

همانطور که ملاحظه کردید، این اپلیکیشن اندرویدی دارای قابلیت های متعددی میباشد که با استفاده از آنها میتوانید به فراموشی های خود خاتمه دهید قیمت این اپلیکیشن در زمان برسی اول خبر سه هزار تومان می باشد که از نظر  قیمتی به صرفه هست و امتیاز 4 از 5 را از اول خبر دریافت میکند.

نگاهی بر اپلیکیشن "یادآور تولد"

یادآور تولد
  • یادآور تولد
  • تولید کننده : محمدآزاد
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.0.3
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 3
دیگران چه می خوانند