تعداد اخبار دریافت شده امروز: 1,950

504لغت ضروری فول - کدینگ صوتی‌تصویری

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

504لغت ضروری فول - کدینگ صوتی‌تصویری

504لغت ضروری فول - کدینگ صوتی‌تصویری

موضوع : آموزش
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1396/10/24 و نسخه 2.82 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 504لغت ضروری فول - کدینگ صوتی‌تصویری

مقدمه:

یادگیری زبان انگلیسی یکی از کلیدی ترین موارد در بین مقدمات پیشرفت در زندگی است و شما را به دنیا نامتناهی اطلاعات و ایده ها متصل می کند. بسیاری از کاربران در مسیر یادگیری انگلیسی تصمیم به اخذ مدارکی همچون تافل و آیلتس می گیرند. اخذ نمره قبولی در این آزمون ها ملاک بسیاری از شرکت ها برای استخدام نیرو قرار گرفته، چرا که موفقیت در آنها به معنی تسلط قابل قبول شما بر زبان انگلیسی است.

یکی از منابع درسی چنین آزمون هایی کتاب 504 Essential Words است که در خود ضروری ترین لغات زبان انگلیسی را جای داده. اپلیکیشن «۵۰۴ لغت ضروری» محتوای این کتاب را به موبایل شما می آورد تا در هر جا که هستید بتوانید به آن دسترسی داشته باشید و مطالعه خود را ادامه دهید.

این اپلیکیشن شامل ۴۲ درس است و در هر یک از آنها لغت های متفاوتی جای گرفته

امروز یکی از مهم ترین منابعی را که در کنار آموزش و یادگیری زبان باید استفاده کنید به شما معرفی می‌کنیم، در ادامه با اول خبر همراه باشید.

رابط کاربری:

وقتی وارد محیط یک اپلیکیشن جدید آن هم آموزشی و با محیطی خاص و امکانات فراوان می شوید، اولین گزینه ای که داخل اپ به دنبال آن می گردید آموزش کار با آن می باشد.

اپلیکیشن 504 لغت ضروری همان ابتدای کار تمام مراحل را به شما به صورت کاملا پویا آموزش خواهد داد. پس بدون نگرانی از اینکه نتوانید با اپ کار کنید آن را نصب کرده و از محیط جذاب آن لذت ببرید.

محیطی جذاب و پویا منتظر حضور شما در اپلیکیشن می باشد و از زمان ورود به اپ برنامه های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است. طراحی گرافیکی جذاب با رنگبندی مناسب و در کنار آن قابلیت تغییر رنگبندی قالب می تواند به جذابیت گرافیکی آن اضافه کند.

چیدمان مناسب و انتخاب آیکن های مناسب از نقاط قوت اپلیکیشن می باشد که کاربر را می تواند بدون درگیری با پیچیدگی های بی دلیل ساعت ها در خود نگه دارد.

اول خبر نمره5 از پنج را برای اپلیکیشن در بخش رابط کاربری در نظر میگیرد.

کاربرد:

این اپلیکیشن ۴۲ درس مجزا ارائه می‌دهد که در هر کدام از درس‌ها ۱۲ لغت مهم و اساسی بارگذاری شده‌اند، برای یادگیری این ۵۰۴ لغت ضروری کافیست این ۴۲ درس را به صورت برنامه ریزی شده توسط اپلیکیشن تمرین کنید، به مثال‌ها و معادل‌های آن توجه کنید و معنای فارسی آن‌ها را یاد بگیرید تا زبان خود را قوی کنید و به آن‌ها مسلط شوید.

همان طور که گفتیم داخل اپلیکیشن ۱۲ درس تعبیه شده است که داخل هرکدام از آن‌ها ۱۲ لغت مهم و اساسی قرار دارد، با کلیک بر روی هر درس وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن لغات مربوطه وجود دارند.

هنگام ورود با لیست فصول مواجه خواهید شد بعد از انتخاب یکی از فصل ها و ورد به درس برای هر فصل دوازده درس درنظر گرفته شده است. هر درس از تصویر فانتزی و طنزی  که به صورت فارسی و با کلماتی جذاب در تصویر که با آن در ارتباط است قرار داده شده است. در کنار آن نیست راهنمای فارسی برای ارتباط بهتر بین تصویر و کلمه انگلیسی می باشد.

در کنار آموزش برای شما بخش های آزمون و داستان و نمودار پیشرفت نیز تعبیه شده است که می توانید به پیشرفت بهتر شما کمک شایانی کند.

برای هر درس آزمونی مشخص در نظر گرفته شده است تا بتوانید صطح آموزش دریافتی خود را بسنجید و بعد وارد آموزش فصل بعدی کتاب شوید.

داستان نیز میتواند به ترجمه و قدرت خواندن شما کمک کند و کنار بحث آموزشی بخشی مفید و کاربردی خواهد بود.

بخش ویژه ای به نام ویجت یا ابزارک قرار داده شده است که برای شما دسترسی سریع به درس ها را قرارداده است تا بدون نیاز به ورود به اپلیکیشن درس مورد نظرتان را فرا بگیرید و آموزش خود را دنبال کنید.

از لحاظ ساختار و کارکرد اپلیکیشن نمره کامل را از نظر اول خبر کسب خواهد کرد

قیمت:

این اپلیکیشن به صورت پرداخت درون برنامه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است به این صورت که درس اول رایگان بوده ولی برای آموزش تمامی دروس باید مبلغی معادل 5000 تومان را پرداخت کنید.

 

نگاهی بر اپلیکیشن "504لغت ضروری فول - کدینگ صوتی‌تصویری"

504لغت ضروری فول - کدینگ صوتی‌تصویری
  • 504لغت ضروری فول - کدینگ صوتی‌تصویری
  • تولید کننده : تیم برنامه نویسی شریف
  • آخرین نسخه بررسی شده : 2.82
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 8.7
دیگران چه می خوانند