تعداد اخبار دریافت شده امروز: 1,950

رباتساز حرفه ای مجیکد

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

رباتساز حرفه ای مجیکد

رباتساز حرفه ای مجیکد

قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1396/11/8 و نسخه 1.1.5 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن رباتساز حرفه ای مجیکد

این روزها که فعالیت تجاری و اقتصادی در شبکه های اجتماعی بین مخاطبان باب شده است پیامرسان تلگرام که از افزونه های متنوع تری بهره می برد بین مخاطبان مقبولیت بیشتری دارد. یکی از این امکانات که این روزها به عنوان دستیار مدیر و حتی در مواقعی خود این افزونه مدیر گروه یا کانالی می شود، بات های مختلف تلگرامی می باشد. استفاده از بات ها با توجه به دسترسی آزاد و رایگان به کدهای تلگرام بین برنامه نویسان بسیارجا افتاده است و در کنار آن با افزودن بخش های متنوع و کاربردی کمک دست مدیران تلگرامی که بعضا سر رشته ای از کد نویسی ندارد شده است و کمک شایانی به مدیریت بهتر آنها کرده است.
اول خبر قصد دارد تا یکی از این اپلیکیشن هایی که به شما کمک می کند تا بدون علم برنامه نویسی برای خود رباتی داشته باشید و از آن استفاده کنید را معرفی کند . با ما باشید تا به معرفی اپلکیشن رباتساز حرفه ای مجیکد بپردازیم.

 

 

سایت مجیکد که در زمینه طراحی بات های تلگرامی فعالیت میکند حالا برای دسترسی راحت تر مدیران تلگرامی اپلیکیشنی طراحی کرده است تا به صورت رایگان برای کانال و گروه خود و حتی استقاده شخصی بات های متنوعی بسازید و از آن استفاده کنید.
برای ورود به اپ و کار با آن نیاز است تا در ابتدا یا از طریق سایت و یا در اپلیکیشن ثبت نام کنید وبعد از دریافت کد تایید در ایمیل خود می توانید وارد اپلیکیشن شوید . در این بخش وارد صفحه ای ساده شده که از سه بخش اصلی تنظیمات ، لیست ربات ها و ساخت ربات جدید می باشد. این اپلیکیشن در واقع یک کمکی برای دستار بات می باشد اما برای استفاده کامل از بخش های متنوع می تواند از سایت اصلی اقدام کنید.

 

 

 

 

 

 

وبسایت رباتساز مجیکد با امکانات کاملا رایگان امکان کسب درآمد برای شما را فراهم میسازد که بدون کمترین هزینه ای می توانید در تلگرام ربات خود را بسازید و از آن با فروش شارژ ، مدیریت گروه و افزونه های کارامد دیگر درآمد چشم گیری کسب کنید.
اکنون به بررسی نقاط ضعف و قوت پلتفرم ربات ساز مجیکد می پردازیم : 
نقاط قوت
* ایجاد ربات های سفارشی بدون هزینه ی ساخت
* کسب درآمد به روش های نوین برای اولین بار میان تمام سیستم های ربات ساز موجود
* رابط کاربری (وب) جذاب برای سپری کردن زمانی لذت بخش در استفاده از پنل مدیریت ربات
* پشتیبانی بسیار قوی از ربات ها

از نقاط ضعف این وبسایت میتوان محدودیت در افزودن ربات اشاره کرد که نهایتا هر کاربر می تواند 5 عدد ربات تلگرامی به سامانه اضافه کند.

یکی از امکاناتی که این پلتفرم رباتساز را منحصر به فرد کرده و نسبت به سایر پلان های مشابه برتری فنی و تکنیکی بخشیده است امکان نوشتن کد های سفارشی شده توسط سازندگان ربات و اتصال رباتساز به قطعه کد ایشان درون سرور شخصی دارندگان حساب است که این امر سبب افزایش انعطاف پذیری ربات ها و امکان مدیریت وسیع و گسترده کاربران شده.

بات فروش شارژ تلفن همراه و دستیار ادمین از بات های رایگان می باشد، که می توانید از آن ها استفاده کنید فقط کافیست توکن کانال خود را بدست آورده و در اپلیکیشن وارد کنید امکانات مورد نیاز خود را انتخاب کنید و مدیریت بات خود را شروع کنید.
پیشنهاد میکنیم تا با نصب این اپلیکیشن خودتان بهتر از امکانات آن بهرمند شوید و نظراتتان را دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نگاهی بر اپلیکیشن "رباتساز حرفه ای مجیکد"

برچسب ها :
رباتساز حرفه ای مجیکد
  • رباتساز حرفه ای مجیکد
  • تولید کننده : مجیکد
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.1.5
  • سیستم عامل : android
  • حجم : 4
دیگران چه می خوانند