تعداد اخبار دریافت شده امروز: 177

آناناس جاب

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

آناناس جاب

آناناس جاب

موضوع : کسب و کار
قیمت : رایگان
 • رابط کاربری :
 • کاربرد :
 • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1396/11/24 و نسخه 2.4 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آناناس جاب

مقدمه:

بی‌کاری یکی از بزرگ‌ترین معضلات دنیای امروز است. شمار زیادی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه با این مشکل رو به رو هستند و این وظیفه هر کسی است که برای برطرف شدن این معضل قدمی هر چند کوچک بردارد.

در گذشته افراد جویای کار در بین انبوه روزنامه ها به دنبال شغلی متناسب با شرایط خود می گشتند. نیازمندی هایی که منتشر می شدند و هم چنان منتشر می شوند راه خوبی برای پیدا کردن کار بوده و هستند اما محدودیت هایی هم در این روش ها وجود دارد.

امروزه با دیجیتالی شدن امور زندگی، فرآیند یافتن شغل یا ثبت آگهی توسط صاحبان کسب و کار هم به دنیای موبایل راه پیدا کرده است.

برای کاریابی راه و روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین راه‌ها، ثبت آگهی توسط صاحبان کسب و کار و جذب نیرو است. روزنامه‌های نیازمندی‌ها بستری برای ثبت آگهی و هم‌چنین یافتن شغل متناسب با مهارت‌های هر فرد است. امروزه با دیجیتالی شدن امور زندگی، فرآیند یافتن شغل یا ثبت آگهی توسط صاحبان کسب و کار هم به دنیای اندروید راه پیدا کرده است. اپلیکیشن آناناس جاب یکی از برنامه‌های کاربردی در این زمینه است. در ادامه با اول خبر همراه باشید تا به بررسی تخصصی اپلیکیشن آناناس جاب بپردازیم.

رابط کاربری:

اگر به دنبال کاری در حوزه تخصص خود میگردید، میتوانید در برنامه فوق آن را بیابید. همچنین اگر کارفرما هستید و برای انجام پروژه خود نیاز به نیروی متخصص دارید، کافی است برای جذب نیرو در آناناس جاب آگهی دهید.

اپلیکیشن آناناس جاب برنامه کاربردی و مفیدی است که افراد مختلفی با آن سر و کار خواهند داشت. از همین رو این برنامه رابط کاربری ساده و روانی دارد، به طوریکه همه کاربران می توانند به راحتی از امکانات آن بهره ببرند.

فقط کافیست یک گجت اندرویدی در دست گرفته و آناناس جاب را روی آن نصب نمایید؛ روند ثبت آگهی و یا جستجو در بین آگهی ها به راحتی قابل انجام خواهد بود. با وجود رابط کاربری روان، طراحی استاندارد و کاربرپسند آناناس جاب و حجم مناسب این اپلیکیشن نیز از نکاتی است که می توان به آن ها اشاره کرد.

برای ورود به اپلیکیشن فوق و مشاهده آگهی های آن نیاز به ثبت نام نیست اما برای استفاده از همه امکانات، بهتر است یک حساب کاربری ایجاد نمایید. این کار با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، جنسیت، شماره همراه، رمز عبور دلخواه و انتخاب استان و شهر محل سکونت انجام میشود.

شغل موردنظر خود را از طریق آناناس جاب جستجو کنید: با لمس دکمه جستجو میتوانید کلمات کلیدی یا عنوان شغلی موردنظر خود را وارد کرده و یا بر اساس استان/شهر و دسته بندی این عملیات را انجام دهید و آگهی های موبوطه را مشاهده کنید.

استفاده از رنگبندی ساده و به دور از پیچیدگی در طراحی و مشخص بودن وضعیت کاربر در اپلیکیشن از نقاط قوت آناناس جاب می باشد.

اگر کارجو، کارفرما یا متخصص در یک شغل هستید، اپلیکیشن رفاه من برایتان مفید خواهد بود.

کاربرد:

بخش کارجویان:

جستجو: در این بخش می توانید مشاغل موجود را بر حسب جدید بودن آگهی، فاصله مکانی و دور بودن به محل زندگی شما، میزان تطابق با پروفایل خود و حتی آگهی هایی که به زودی منقضی میشوند را ببینید.

درخواستها: در این بخش می توانید وضعیت درخواست خود را مشاهده نمایید و زمان سه روزه پاسخگویی نشان داده می شود، همچنین اگر کارفرما پروفایل شما را پسندیده و به لیست نهایی اضافه کرده است، اگر درخواست شما رد شده است و همچنین اگر شغلی را ذخیره کرده باشید که بعدا درخواست دهید، در اینجا آن را خواهید یافت.

پیامها: در این بخش اگر به کارفرما پیام دهید، یا پیامی دریافت کنید، نشان داده می شود. همچنین پیامهایی کن از ادمین آناناس جاب برای شما ارسال می شود، در این بخش نمایش داده می شود.

پروفایل: در این بخش اطلاعات حساب کاربری و شغلی خود را مشاهده می نمایید و همچنین در صورتیکه سابقه شغلی دارید، از کارفرمایان قبلی درخواست توصیه نامه نمایید. فقط کافیست شماره موبایل و درخواست خود را بنویسید.

بخش کارفرمایان:

آگهی های من: در این بخش وضعیت آگهی های خود را مشاهده می نمایید. تعداد متقاضیان، تعداد بازدید از آگهی شما، زمان باقیمانده تا انقضاء آگهی و همچنین با فشردن دکمه اشتراک، می توانید آگهی خود را به اشتراک بگذارید.

اگر آگهی منقضی شده باشد، می توانید آن را تمدید نمایید.

در صورتیکه کارجویی برای شغل آگهی شده شما، درخواست ارسال نماید، شما می توانید پروفایل شغلی ایشان را ببینید و در صورت تمایل به صحبت با متقاضی، ابتدا ایشان را به لیست نهایی اضافه نمایید و سپس با فشردن دکمه پیام، به ایشان پیام ارسال نمایید.

جستجو : اگر به دنبال نیروی کار متخصص برای کسب و کار خود هستید، میتوانید رزومه کارجویان را در این قسمت ببینید، در بخش فیلتر مشخصات مورد نیاز را انتخاب نمایید  و در صورت تمایل به ایشان پیام دهید.

درج آگهی : در این بخش به سهولت آگهی استخدام درج نمایید.

پروفایل: در این بخش حساب کاربری خود را مشاهده می نمایید و همچنین می توانید با ارسال مجوز شرکت خود، بعنوان کارفرمای تأیید شده در اپلیکیشن معرفی شوید.

همچنین، در صورتیکه همکاران متعدد از یک شرکت مایل به درج آگهی استخدام می باشند، شما می توانید حساب کاربری ایشان را اضافه نمایید و تنها با نام یک شرکت، استخدام نمایید.

کارجویان با ساخت پروفایل در آناناس جاب دیگر نیازی به رزومه نخواهند داشت و کارفرمایان با استفاده از اپلیکیشن آناناس جاب می توانند در هر زمان و مکانی آگهی های استخدامی خود را ثبت کنند، پروفایل کارجویان را ببینند و به آنها پیام دهند.

 1. الگوریتم انطباق: تنها اپلیکیشن کاریابی که در صد مطابقت مشاغل آگهی شده را با پروفایل کارجویان حساب می کند و کارجویان با لمس دکمه تطابق، مشاغل را بر حسب بیشترین میزان مطابقت نشان می دهد. کارفرمایان نیز می توانند، کارجویان را بر حسب میزان تطابق با آگهی استخدام خود، مشاهده نمایند.
 2. سیستم پاسخگویی 3 روزه!: هر کسی شایسته دریافت جواب می باشد و دیگر انتظار بیهوده برای جواب از کارفرما نخواهید داشت.در آناناس جاب، کارجویان در ظرف 3 روز، پاسخ درخواست خود را دریافت می نمایند.
 3. چند زبانه بودن: میتوان آناناس جاب را به عنوان تنها اپلیکیشن کاریابی چند زبانه نام برد که علاوه بر زبان فارسی با زبان فرانسه و انگلیسی و عربی نیز تطبیق داده شده است. این خود نکته متمایز کننده بسیار جالب در این اپلیکیشن می باشد.
 4. فاصله: از بخش های ویژه این اپلیکیشن کاربردی و در واقع نوآوری دیگری به نام فاصله می باشد که شما میتوانید نزدیک ترین محل کار به خودتون رو انتخاب کنید و رفت و آمد راحت تری داشته باشید و اینکه با این امکان کارجویان عزیز با مشاغل نزدیک خود نیز آشنا می شوند.
 5. حفظ حریم کاربران: در اپلیکیشن آناناس جاب، هیچگونه اطلاعات تماس تلفنی از کارجویان یا کارفرمایان درج نمی شود و کارجویان تنها با نام کوچک معرفی می شوند و کارفرمایان با نام شرکت.

کارجویان : اگر به دنبال نیروی کار متخصص برای کسب و کار خود هستید، میتوانید رزومه کارجویان را در این قسمت ببینید.

کارفرمایان : این بخش مربوط به آگهی های استخدام میشود که توسط کارفرمایان ثبت شده است.

کارجویان با ساخت پروفایل در آناناس جاب دیگر نیازی به رزومه نخواهند داشت و کارفرمایان با استفاده از اپلیکیشن آناناس جاب می توانند در هر زمان و مکانی آگهی های استخدامی خود را ثبت کنند، پروفایل کارجویان را ببینند و به آنها پیام دهند.

میتوان آناناس جاب را به عنوان تنها اپلیکیشن کاریابی چند زبانه نام برد که علاوه بر زبان فارسی با زبان فرانسه و انگلیسی و عربی نیز تطبیق داده شده است. این خود نکته متمایز کننده بسیار جالب در این اپلیکیشن می باشد.

اگر کاربر تازه وارد این اپ هستید و سوالات فراوانی در ذهن دارید تا به بهترین شکل از اپ استفاده کنید و سریع تر کار مناسب خود را پیدا کنید یا کارفرما هستید و دنبال نیروی کار مناسب می گردید در منو کشویی اپ قسمتی به نام سوالات رایج قرارداده شده است که پاسخ بسیاری از سوالات شما در آنجا پیدا خواهد شد.

از بخش های ویژه این اپلیکیشن کاربردی و در واقع نوآوری دیگری به نام فاصله می باشد که شما میتوانید نزدیک ترین محل کار به خودتون رو انتخاب کنید و رفت و آمد راحت تری داشته باشید و اینکه با این امکان کارجویان عزیز با مشاغل نزدیک خود نیز آشنا می شوند.

کارفرما نیز میتونه در پنل خود از امکانات بسیاری بهره مند شود از جمله تعداد متقاضی شغل و تعداد نفراتی که از آگهی او دیدن کردن.

با استفاده از هشتگ ها جستجو و پیدا کردن شغل مناسب برای شما بسیار راحت تر انجام خواهد شد.

دیگر نیازی به رزومه، ایمیل، تماس تلفنی و نامه نگاری ندارید

با ساخت پروفایل در آناناس جاب مشاغل را در نزدیکی خود ببینید و با یک کلیک درخواست دهید و سه روز پاسخ بگیرید

هر کسی شایسته دریافت جواب می باشد و دیگر انتظار بیهوده برای جواب از کارفرما نخواهید داشت.

قابلیت ها و نقاط قوت برنامه

استفاده از رابط کاربری متریال دیزاین

دسترسی آسان به بخش های پرکاربرد

سیستم پاسخگویی ۳ روزه

امکان جستجو بر اساس فاصله

به کارفرمایان مستقیمأ پیام دهید

قیمت:

رایگان بودن چنین برنامه هایی خود از نقاط قوت به حساب می آیند چرا که خیلی از اپلیکیشن ها و سایت های مشابه برای درج آگهی مبالغی را از کارفرما دریافت میکنند اما در آناناس جاب چنین چیزی را نداریم.

برچسب ها :
آناناس جاب
 • آناناس جاب
 • تولید کننده : آناناس جاب
 • آخرین نسخه بررسی شده : 2.4
 • سیستم عامل : اندروید
 • حجم : 16
دیگران چه می خوانند