تعداد اخبار دریافت شده امروز: 1,463

ضبط مکالمه پیشرفته

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

ضبط مکالمه پیشرفته

ضبط مکالمه پیشرفته

موضوع : کاربردی
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1396/11/24 و نسخه 2.0 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ضبط مکالمه پیشرفته

مقدمه:

آیا تمایل دارید تماس های تلفنی خود را ضبط کنید؟ ممکن است از کیفیت تماس های اپراتوری که از آن استفاده می کنید راضی نبوده  و برای ارائه ی مدرک در اینباره نیاز به ضبط نمونه ی تماس داشته باشید یا امکان دارد از فردی به صورت تلفنی راهنمایی بگیرید  و بخواهید برای مراجعات بعدی، این راهنمایی ها را به عنوان یک مرجع برای خود ذخیره نمایید.

گاهی اوقات پس از اتمام یک تماس تلفنی با خود می گوییم کاش  تماس را ضبط کرده بودم! امروز قصد بررسی برنامه “ضبط مکالمه پیشرفته” را داریم. برنامه ای ایرانی که می تواند به عنوان دستیاری مناسب برای شما در گوشی تان فعالیت کند.

رابط کاربری:

ضبط مکالمه پیشرفته از نظر رابط کاربری در سطح مناسبی قرار دارد. انتخاب رنگبندی تیره و روشن با انتخاب کاربر ، چینش مناسب آیتم ها و هماهنگی آنها از خصوصیات مثبت رابط کاربری آن است. پس از اجرای برنامه به خوبی می توانید با محیط آن کار کنید .

فرایند کار با اپلیکیشن بسیار ساده بوده و طراح نیز با استفاده از المان های مناسب در اپلیکیشن توانسته محیطی کاربرپسند و بدون پیچیدگی را در اختیار مخاطب قرار دهد.

از دیگر مزایای آن می‌توانیم رابط کاربری زیبا و ساده، ضبط مکالمات با کیفیت عالی اشاره کنیم ؛ لازم به یادآوری است که ضبط مکالمه پیشرفته بسیار خوب و روان کار می‌کند و در چند باری که از آن استفاده کردیم با هیچ مشکلی روبرو نشدیم.

کاربرد:

ضبط مکالمه پیشرفته به دسترسی‌هایی از قبیل دفتر تلفن، ضبط صدا، مدیریت مکالمه‌های تلفنی و همچنین دسترسی به فایل‌های مولتی مدیا نیاز دارد که اگر ورژن اندروید دستگاه شما ۶ و بالاتر باشد، باید در هنگام اولین اجرای آن مجوزهای لازم را بدهید.

تا اینجای کار همه چیز تمام شده و حالا می‌توانید منتظر دریافت تماس بمانید یا این که تماس تلفنی برقرار کنید تا ضبط مکالمه پیشرفته کارش را شروع کند. هنگامی که تماس تلفنی در حال ضبط شدن است از طریق یک آیکن در بالای سمت راست صفحه نمایش و نوار نوتیفیکیشن از عملکرد نرم‌افزار آگاه می‌شوید و در حالت عادی هیچ اثری از فعالیت نرم افزار به چشم نمی‌خورد.

پس از پایان مکالمه، می‌توانید فایل ضبط شده را در صفحه اصلی نرم‌افزار مشاهده و آن را مدیریت کنید؛ در این قسمت می‌توانید فایل را حذف نموده، تغییر نام دهید، به اشتراک بگذارید یا این که ذخیره کنید. همچنین می‌توانید تاریخچه تماس را مشاهده کنید، با شماره‌ای که مکالمه‌اش را ضبط کرده‌اید تماس برقرار کنید و اگر بخواهید، این مخاطب را از لیست ضبط خارج کنید تا از این پس مکالماتش ضبط نشود.

تمامی دسترسی ها و امکانات مضاعف اپ در بخش تنظیمات قرارا گرفته است که با زبان فارسی در اختیار شما قرار گرفته است.

شما میتوانید به راحتی مسیر ذخیره سازی فایل های ضبط شده را مشخص کنید و همچنین منبع ضبط را نیزتعیین کنید که تماس تلفنی باشد میکروفن باشد یا به صورت اتوماتیک این کار را انجام دهد و تشخیص دهد.

از دیگر امکانات این بخش فرمت ذخیره سازی فایل می باشد که به صورت دستی قابل تغییر است و شش فرمت متفاوت در این بخش گنجانده شده اند.

امکانات بسیاری برای شخصی سازی در این بخش قرار گرفته است که می توانید به راحتی اپلیکیشن را همانطور که دوست دارید تغییر دهید.

اگر تمایلی به استفاده همیشگی از نرم‌افزار ندارید می‌توانید به آسانی از طریق اولین گزینه در قسمت تنظیمات، کلید را در حالت خاموش قرار دهید؛ در این صورت مکالمات ضبط نمی‌شوند و هر گاه که نرم‌افزار را اجرا کنید پیامی در مورد غیرفعال بودن آن مشاهده خواهید کرد. اپلیکیشن ضبط مکالمه پیشرفته با بیش از ۵۰ هزار نصب فعال در کافه بازار در دسترس است و می‌توانید آن را دانلود کنید.

در پایان به برخی از قابلیت های اپلیکیشن اشاره ای خواهیم داشت:

اجرای خودکار برنامه، حتی زمانی که گوشی شما راه اندازی مجدد می شود

ذخیره فایل صوتی تمام مکالمات در کارت حافظه

قابلیت ستاره دار کردن مکالمات مهم

قابلیت پخش، اشتراک گذاری، تغییر نام و حذف مکالمات ضبط شده از طریق خود برنامه

قابلیت حذف خودکار فایل های ضبط شده بعد از مدت زمان خاص

قابلیت تعیین نوع ذخیره سازی نام فایل های ضبط شده

در پایان پیشنهاد میکنیم تا با نصب این اپلیکیشن کاربردی و پرمخاطب از قابلیت های منحصر به فرد آن لذت ببرید.

 

 

برچسب ها :
ضبط مکالمه پیشرفته
  • پیکوگراف
  • خام
دیگران چه می خوانند