تعداد اخبار دریافت شده امروز: 4,112

آنتی‌ویروس هوشمند 2018_2019

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

آنتی‌ویروس هوشمند 2018_2019

آنتی‌ویروس هوشمند 2018_2019

موضوع : ابزارها
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1397/3/19 و نسخه 1.8.6 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آنتی‌ویروس هوشمند 2018_2019

مقدمه:

این روزها دنیای مجازی به محلی ناامن تبدیل شده و روزی نیست که خبر سرقت اطلاعات کاربران از فضای اینترنت به گوشمان نرسد. اپلیکیشن های آنتی ویروس با تشخیص موارد مشکوک و جلوگیری از ورود تروجان ها، از موبایل شما در برابر خطر سرقت اطلاعات محرمانه جلوگیری می کنند.

نتی ویروس جزء آن دسته اپلیکیشن هایی می باشد که وجود آن برای تمامی اسمارت فون ها ضرورت دارد. حفاظت از اطلاعات شخصی و جلوگیری از هک شدن و سوءاستفاده های دیگر برای همه اهمیت به سزایی دارد. از این رو استفاده از آنتی ویروس های مختلف را برای پیشگیری از عوامل مخرب برمیگزینند

حفاظت از اطلاعات شخصی موجود در دستگاه هایی همچون تبلت یا تلفن همراه، به اندازه ای اهمیت دارد که تا کنون اپلیکیشن های متنوعی برای این کار تولید شده است. گروه برنامه نویسان پارسیان از پیشتازان این عرصه به شمار میرود که حتما با اپلیکیشن معروف آنها به نام آنتی‌ویروس هوشمند 2018_2019آشنا هستید و آن را مورد استفاده قرار داده اید.

تیم مذکور اپلیکیشن فوق را تولید نموده که در ادامه آن را معرفی کرده ایم. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی و ایجاد سپری محکم دربرابر نفوذ افراد سودجو به تلفن همراه یا تبلت خود، با ما همراه باشید.

آنتی ویروس هوشمند و پیشرفته تنها یک آنتی ویروس نیست!!

حذف فایل های زاید و افزایش چشمگیر حافظه موبایل شما بعلاوه آنتی ویروس ما یکی از بهترین و قدرتمند ترین آنتی ویروس های اندروید می باشد که پس از ماه ها تلاش در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

رابط کاربری:

در ابتدا در مورد رابط کاربری برنامه می توان گفت به خوبی طراحی شده است، و توضیحاتی که در هر بخش وجود دارد،  به کاربران کمک بسزایی می نماید استفاده از افکت های زیبا و خلاقانه و انیمیشن های مناسب در قسمت های مختلف اپلیکیشن جلوه زیبایی را به اپلیکیشن داده است . ظاهر ساده و شکیل آن و همچنین چیدمان آیکون ها و جایگذاری هر کدام به درستی و خوبی در برنامه جلوه می کند. استفاده از رنگبندی حرفه ای و مناسب این چنین اپلیکیشن هایی بسیار مناسب بوده و کاربرپسند می باشد.

از نکات بسیار خوبی که برنامه نویس در طراحی این اپ در نظر گرفته است چیدمان مناسب دکمه ها و گزینه های اپلیکیشن می باشد که تمام امکانات اپ را در یکجا قرارداده است و کاربر برای کار با اپلیکیشن دچار سردرگمی نخواهد شد.

نمره کامل بخش رابط کاربری را از نظر اول خبر دریافت می کند.

کاربرد:

اولین قابلیتی که پس از اجرا کردن برنامه فوق با آن روبرو خواهید شد، اسکن کامل دستگاه است که در سه مرحله متوالی به یافتن ویروس های احتمالی، موارد بدون امنیت و فایل های بی مصرف میپردازد.  و در نهایت نتیجه این جستجو را در یک لیست به شما نشان میدهد که توضیحات لازم نیز همراه آنها میباشد و میتوانید با لمس دکمه  پاک کردن همه مشکلات را برطرف نمایید یا از گزینه صرف نظر برای هر یک استفاده کنید.

با افزایش استفاده از دنیای مجازی امنیت اطلاعات شخصی بیشتر از پیش مورد توجه قرار می گیرد، بنابراین آنتی ویروس هوشمند ،اپلیکیشن های نصب شده روی گوشی را اسکن می کند و به جستجوی هرزنامه ها، موارد فاقد امنیت و.. می پردازد. سیستم جستجوی جاسوس و بسیاری از موارد امنیتی از ویژگی های دیگر برنامه فوق می باشد. هدف آنتی ویروس هوشمند از اسکن برنامه های نصب شده و در حال نصب، پیدا کردن موارد ویروسی و مخرب است.

آنتی ویروس هوشمند تنها یک ویروس یاب نیست بلکه شما با داشتن این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا به راحتی انرژی و باطری و حافظه خود را نیز کنترل و مدیریت کنید. شما می توانید با انتخاب بهینه ساز حافظه و بستن برنامه هایی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند .بخش های کاربردی دیگر اپلیکیشن افزایش سرعت و ذخیره باتری و خنک کننده سی پی یو را نام برد.

در نهایت باید گفت اپلیکیشنی که توانسته بیشتر از 50 هزار کاربر را راضی نگه دارد و نصب فعال داشته باشد می توان قابل احترام و اعتماد باشد . توصیه ما هم به شما امتحان این اپلیکیشن کاربردی محبوب می باشد.

نگاهی بر اپلیکیشن "آنتی‌ویروس هوشمند 2018_2019"

آنتی‌ویروس هوشمند 2018_2019
دیگران چه می خوانند