تعداد اخبار دریافت شده امروز: 4,112

مترجم آنلاین و سخنگو (22 زبانه)

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

مترجم آنلاین و سخنگو (22 زبانه)

مترجم آنلاین و سخنگو (22 زبانه)

موضوع : ابزارها
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1397/3/21 و نسخه 1.1 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مترجم آنلاین و سخنگو (22 زبانه)

مقدمه

در گذشته ای نه چندان دور کتاب های دیکشنری مختلفی مورد استفاده عموم قرار می گرفت ، برای پیدا کردن معنی یک کلمه باید کلی در صفحات مختلف جستجو میکردید تا معنی آن را پیدا کنید و تازه مشکلات دیگری برای شما رخ می داد از تلفط صحیح کلمه و عدم ترجمه جمله شما به صورت صحیح از دغدغه های مهم بود و امروزه حتما هنگام چرخ زدن در اینستاگرام ، تلگرام و یا در سایت ها به کلمات انگلیسی  و یا هر زبان دیگری بر میخورید که معنی انها را نمیدانید، یا قصد صحبت کردن و یا رفتن سفر به کشوری را داشتید که زبان انها را نمیدانید و نمیتوانید با انها ارتباط بر قرار کنید و خیلی مواقع هنگام دریافت جواب ازمایش دوست دارید و کنجکاوید زود تر از معنی کلمات و نتیجه ازمایش با خبر شوید.

امروز میخواهیم شما را با نرم افزاری اشنا کنیم که به شما این امکان را میدهد تا همیشه با خود یک مترجم حرفه ای همراه داشته باشید و بتوانید لغات روز مره خود را ترجمه کنید.

برنامه مترجم آنلاین و سخنگو با پشتیبانی از 22 زبان زنده دنیا از انگلیسی و فرانسوی گرفته تا بسیاری دیگر، و همچنین داشتن امکانات بی‌نظیری همچون «تبدیل صدا به متن و تلفظ متن ترجمه شده» یکی از حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن‌های ترجمه برای سیستم عامل‌ اندروید محسوب می‌شود.

رابط کاربری:

میتوان گفت رابط کاربری نسبت به سایر اپلیکیشن های هم رده و هم کاربرد خود به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده و قرار گرفتن دکمه ها در جای مناسب باعث راحتی کاربر در استفاده از این اپلیکیشن شده است.همچنین استفاده از رنگبندی حرفه ای و مناسب در این اپلیکیشن از نقاط قوت طراحی این اپلیکیشن میباشد.

از دیگر نقاط قوت کاربری  کاملا فارسی بودن اپلیکیشن و داشتن پرچم کشور در کنار زبان ها می باشد که باعث پیدا کردن سریع تر زبان مورد نظر می شود.

استفاده از طراحی متریال و در عین سادگی رابط کاربری بسیار قابل توجه بوده و هر کاربری با هر سطح سوادی به راحتی قادر به استفاده از اپلیکیشن خواهد بود.

کاربرد:

روش کار با نرم‌افزار بسیار ساده است فقط کافیست ابتدا زبان مبدا و مقصد را انتخاب کرده، سپس متن مورد نظر خود را در کادر بالای صفحه تایپ و یا جای گذاری کنید.

در اپلیکیشن سه دکمه در زیر صفحه میباشد که به ترتیب برای کپی متن ترجمه شده و برای به اشتراک گذاری متن ترجمه شده و ذخیره متن ترجمه شده کاربرد دارند.

از دیگر امکانات اپلیکیشن میتوان به تشخیص صدا و تبدیل گفتار به متن اشاره کرد که کار کاربران را اسان تر کرده و نیاز به تایپ کاربر نیست.همچنین اپلیکیشن دارای امکان خواندن متن برای فهمیدن تلفظ لغات میباشد که میتواند بسیار کارا برای افرادی باشد که میخواهند زبان جدیدی را فرا گیرند.

تنها نکته ای کاربران عزیز باید در مورد مترجم آنلاین بدانند این است که همانطور که از اسم اپلیکیشن معلوم است این اپ بدون دسترسی به اینترنت قادر به فعالیت نبوده و حتما برای استفاده به اینترنت احتیاج خواهید داشت.

امکانات و مزایا:

- کاربری اسان

- تلفظ لغات  و خواندن جملات

- امکان به اشتراک گزاری متن ترجمه

- تبدیل صدا به متن و برعکس

- کپی راحت متن های ترجمه شده

-امکان ذخیره متن ترجمه شده در برنامه

معایب:

باز شدن تبلیغات زیاد هنگام کار کردن

 

صرف‌نظر از معایب  ذکر شده که امیدواریم در نسخه‌های آتی برطرف شوند، با توجه به اینکه برنامه مترجم آنلاین امکانات قابل ملاحظه‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، می‌توان گفت یکی از مفیدترین و کارآمدترین نرم‌افزارهای ترجمه محسوب می‌شود.

مترجم آنلاین و سخنگو (22 زبانه)
  • مترجم آنلاین و سخنگو (22 زبانه)
  • تولید کننده : علیرضا جمالی
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.1
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 2.3
دیگران چه می خوانند