تعداد اخبار دریافت شده امروز: 148

اینجا - (سامانه #احترام_به_مشتریان)

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

اینجا - (سامانه #احترام_به_مشتریان)

اینجا - (سامانه #احترام_به_مشتریان)

موضوع : رفت و آمد
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1398/2/9 و نسخه 1.3 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اینجا - (سامانه #احترام_به_مشتریان)

مقدمه:

این روزها خیلی از مردم با کمک تلفن های هوشمند خود دنبال راحت تر کردن زندگی خود و اطرافیانشان هستند.

مثلا استفاده از فروشگاه های اینترنتی و تاکسی های آنلاین و خدمات برخط دیگری که برای سهولت زندگی در دنیای آمیخته به تکنولوژی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

امروز قصد داریم تا یکی از اپلیکیشن های کاربردی و پر استفاده برخط و مبتنی بر مکان را به شما مخاطبان همیشگی اول خبر معرفی کنیم

اپلیکیشن اینجا با هدف احترام به مشتریان قصد دارد تا مکان های مختلف و مورد استفاده مردم را با توجه به تجربه خود مخاطب امتیاز دهی کند و به بقیه معرفی کند تا همگی از خدمات بهتر و باکیفیت تر بهره ببریم

با اول خبر همره باشید تا به معرفی اپلیکیشن کاربردی "اینجا" بپردازیم.

بررسی اپلیکیشن اینجا

اپلیکیشن اینجا ظاهری بسیار ساده و مبتنی بر نقشه می باشد که هنگام ورود به اپ با نقشه محدوده شما آغاز به فعالیت خواهد کرد. روی نقشه مکان های پین شده با موضوعات مختلف نمایان خواهد شد.

رابط کاربری ساده و دور از پیچیدگی در طراحی از نقاط مثبت طراحی اپ می باشد.

شما میتوانید به راحتی از نوار بالای صفحه مکان مورد نظر خود را جستجو کنید و یا حتی از طریق صوتی هم امکان جستجو برای شما فراهم گردیده است.

سامانه احترام به مشتریان اینجا به صورت هوشمند و برپایه اطلاعات گرفته شده از گوگل می باشد و اماکنی را به شما در سراسر جهان نشان می دهد که در گوگل ثبت شده اند و امکان ثبت کسب و کار شما از طریق اپلیکشن در آن تعبیه نشده است که این محدودیت از نقاط ضعف این اپلیکیشن کاربردی  میباشد.

 

«ایـنـجـا» اپلیکیشنی برای گوشی‌های هوشمند است که امکان جستجوی انواع مکان‌ها نظیر رستوران، کافه، بیمارستان، بانک و... را در سرتاسر جهان برای هم‌وطنان فارسی زبان فراهم می‌کند. با نصب اپلیکیشن «ایـنـجـا» می‌توانید در هر زمان و از هر کجای شهرتان، مکان تجاری/تفرحی مورد جستجوی خود را درخواست دهید و در لحظه از موقعیت جغرافیایی آن‌ها در اطرافتان بر اساس نزدیکی و اعتباری که مشتریان آن‌ها ثبت کرده‌اند آگاه شوید.

شما میتوانید با جستجوی مکان مرود نظر خود لیستی از مکان های ثبت شده را مشاهده کنید که براساس نزدیکی به شما یا امتیاز مخاطب چیده شده اند و با کلیک بر روی آن آدرس دقیق و امتیاز کامل آن مکان را مشاهده کنید و در صورت تمایل با کلیک بر روی گزینه بریم میتوانید مسیر منتخب و مناسب برای رسیدن به آن جا را بر روی نقشه مشاهده کنید.

همچنین شما نیز میتوانید تجربه خود را از مکان مورد نظر ثبت کنید تا بتوانید به باقی کاربران اپ نیز در پیدا کردن بهترین مکان کمک کنید.

بررسی قیمت ،رفتار با مشتری ، کیفیت مناسب و نوآوری از گزینه های بررسی و نمره دهی توسط شما می باشد.

استفاده اپلیکیشن از بستر گوگل باعث عملکرد روان آن شده است امام امتیاز دهی داخلی بوده و در گوگل ثبت نخواهد شد.

بعد از جستجو با کلیک کردن روی هر آیتم جای پین شده روی نقشه نشان داده می شود و با کلیک روی دکمه (بریم) به گوگل مپ وارد میشید و بهتون مسیر میده که تشریف ببرید به اونجا و بقیه اطلاعاتش رو هم ببینید.

در اینجا شما مخاطبان با امتیازهای خود تاثیر به سزایی در فروش و ارائه خدمات مجموعه های مختلف خواهید داشت.

در مجموع می توان نمره قبولی به این اپلیکیشن کاربردی داد زیرا به فکر راحتی مردم و انتخاب بهترین ها و با کیفیت ترین ها بوده است تا مخاطبان آن بتوانند به صورت تعاملی سودآور برای مجموعه ها و مخاطبان مفید باشند.

مجموعه ای که خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه می دهد این حق را دارد تا از دید مخاطبان رتبه بهتری کسب کند و بدون هزینه های گزاف تبلیغات دروغین مشتریان بیشتری داشته باشد.

 

در یک نگاه می توان به این موضوع اشاره داشت که اپلیکیشن اینجا با یک رابط کاربری آسان و مناسب می تواند نیاز بسیاری از مخاطبان عام خود را که سواد آنچنانی هم ندارند برطرف کند و بدون مشکل بتوانند با این اپلیکیشن کاربردی کار کنند.

استفاده از اینترنت در این اپلیکیشن از ملزمات آن بوده و بدون دسترسی به اینترنت نمی توانید از آن استفاده کنید. البته باید به این نکته اشاره کرد که مصرف اینترنت شما در این اپلیکیشن زیاد نبوده و مقدار کمی از حجم شما صرف استفاده از اپلیکیشن اینجا خواهد شد.

نویسنده : سجاد پروانه

اینجا - (سامانه #احترام_به_مشتریان)
  • اینجا - (سامانه #احترام_به_مشتریان)
  • تولید کننده : کوشا نیک کار
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.3
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 5.5
دیگران چه می خوانند