تعداد اخبار دریافت شده امروز: 696

ممبرگرام - عضو بگیر کانال تلگرام

معـرفـی، نقـد و بـررسـی اپلیکیشــن و بازی مــوبایل ios , android , windows

نقد و بررسی

ممبرگرام - عضو بگیر کانال تلگرام

ممبرگرام - عضو بگیر کانال تلگرام

موضوع :
قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 1396/7/22 و نسخه 1.0 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ممبرگرام - عضو بگیر کانال تلگرام

مقدمه

اپلیکیشن تلگرام فقط برای پیام رسانی نیست و بعضی افراد با استفاده از آن، کسب و کارهای درآمدزایی راه انداخته اند. کافی است یک کانال تلگرامی با محتوای خوب و تعداد اعضای زیاد داشته باشید تا با جذب تبلیغات، درآمد کسب کنید.

اگر برای کسب درآمد، یک کانال تلگرام ساخته اید اما در افزایش تعداد اعضای آن مشکل دارید، ما در ادامه راه حل خوبی به شما پیشنهاد میکنیم. با استفاده از اپلیکیشن ممبرگرام میتوانید تعداد اعضای کانال تلگرام خود را به راحتی و در مدت زمان کم افزایش دهید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، در نقد و بررسی آن با اول خبر همراه شوید.

رابط کاربری:

برای استفاده از برنامه فوق، ابتدا لازم است که با شماره تلفن همراه خود در آن ثبت نام کنید. این کار دقیقا شبیه به ایجاد اکانت در پیام رسان تلگرام میباشد. بعد از ثبت نام، صفحه اصلی ممبرگرام در پیش روی شما قرار میگیرد که شامل 4 بخش میشود. روش کار به این صورت است که که شما باید با عضو شدن در کانال های دیگر یا دیدن پست های تلگرامی، سکه جمع کنید. حالا میتوانید از این سکه ها برای دریافت اعضای کانال استفاده نمایید.

نکتهورود به این اپلیکیشن اندرویدی، به منزله ایجاد یک اکانت تلگرام میباشد تا عضویت شما در کانال های دیگر یا بازدید پست ها، به نام همین اکانت ثبت شود.

از لحاظ ظاهر گرافیکی اپ با طراحی متریال و منظم و استفاده از فونت مناسب و جایگذاری های مناسب بسیار مناسب بوده و کاربر تازه وارد را دچار سردرگمی نخواهد کرد.

ظاهری ساده و بدون پیچیدگی و در دسترس قرار داشتن بخش های اصلی اپ از نکات مثبت ممبرگرام بوده است که برنامه نویس به خبی این نکته را رعایت کرده است.

بخش های اصلی اپلیکیشن شامل عضویت در کانال و دریافت سکه ، تبدیل سکه های دریافتی به ممبر کانال ، خرید سکه و همچنین بخش ویژه همکاری که مخصوص افرادیست که میخواهند از این راه برای خود کسب درآمد کنند.

مشاهده کانال ثبت گزارش و مخفی کردن آواتار از بخش های اصلی اپلیکیشن در هنگام عضویت در کانال ها می باشد.

اول خبر از لحاظ رابط کاربری نمره کامل این بخش را برای ممبرگرام درنظر میگیرد.

 


کاربرد:

بدون شک کانال هایی که تعداد اعضای کمی دارند، موفق عمل نکرده و نتیجه ی مطلوبی در پی نخواهند داشت. از همین رو مدیران کانال های تلگرامی راه های مختلفی را برای افزایش تعداد اعضای کانال خود امتحان خواهند کرد. یکی از ساده ترین روش ها برای افزایش مببر استفاده از اپلیکیشن ممبرگرام می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی و با کمترین هزینه ممکن نسبت به افزایش تعداد اعضای کانال خود اقدام نمایید.

عضویت در کانال هاهمانطور که مشخص است، در این صفحه باید در کانال هایی که به صورت تصادفی به نمایش درمی آیند، عضو شوید. با هر عضویت، ۵ سکه دریافت میکنید که همان لحظه به تعداد قبلی در سربرگ اضافه میگرددعضویت خودکار در کانال ها، رد کردن و گزارش کانال نامناسب از دیگر امکانات این بخش هستند.

نکتهاگر کانال های دنبال شده را در کمتر از ۴۸ ساعت ترک کنید، تعداد ۱۰ سکه از شما کم میشود. با هر بار اجرای برنامه، لیست کانال های ترک شده به نمایش درمی آیند تا در صورت دلخواه به آنها بازگردید. در این پنجره امکان انتخاب کانال ها برای بازگشت به آنها نیز پیش بینی شده است.

 برای دریافت ممبر حداقل نیاز به دریافت 80 سکه دارید تا بتوانید تعداد 20 مفر را به کانال خود اضافه کنید.

برای خرید سکه نیز تخفیف های مناسبی برای مخاطبان در نظر گرفته شده است که می توانید از آن ها بهرمند شوید

بخش ویژه ای نیز برای مخاطبان در نظر گرفته شده است که می توانند با خرید سکه انبوه و با قیمت بسیار پایین برای خود کسب درآمد داشته باشند

البته این ماجرا و فعالت در این چنین اپلیکیشن هایی ارتباط مستقیم با تعداد ممبر خود اپ دارد چرا که هرچه تعداد بالاتر باشد درصد عضویت افراد در کانال شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 

امکانات :

·  رابط کاربری مناسب

·  امکان به دست آوردن سکه رایگان

·  امکان جوین خودکار در کانال ها

·  قابلیت دریافت عضو برای کانال های مورد نظر

·  امکان پیگیری سفارشات

·  امکان خرید سکه از طریق پرداخت درون برنامه ای

·  و ...

ممبرگرام - عضو بگیر کانال تلگرام
  • ممبرگرام - عضو بگیر کانال تلگرام
  • تولید کننده : مهدی زایری
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.0
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 6 مگابایت
دیگران چه می خوانند