فال روزانه دوشنبه 6 فروردین 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است.فال روزانه دوشنبه 6 فروردین 1397

دوست عزیزی که فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! ویژگی های مثبت شما بی شمار هستند، از جمله این که مثبت اندیش، با اعتماد به نفس، مصمم، سخاوتمند، شوخ طبع، با صداقت و متواضع هستید؛ با این حال ویژگی های منفی خود خواهی و غرور را هم باید تحت کنترل در بیاورید. امسال سود مالی قابل توجهی را از طریق معاملات ملکی به جیب خواهید زد. با این حال در سرمایه گذاری روی املاک و همچنین طلا باید دقت و احتیاط زیادی به خرج بدهید. تا جای ممکن از آغاز شراکت های جدید خودداری کنید چون به احتمال زیاد طرف مقابلتان سرتان کلاه خواهد گذاشت! شما پول زیادی را صرف خرید یک وسیله ی نقلیه ی جدید و یا بازسازی منزلتان خواهید کرد، اما این کار را از روی رضایت کامل کرده و از نتیجه ی آن هم به شدت راضی خواهید بود. شغل فعلیتان ممکن است از نظر شما کمی خسته کننده باشد، اما خودتان می توانید با به کار گرفتن ایده های خلاقانه به آن تنوع داده و میزان موفقیت حرفه ای خود را هم افزایش دهید. امسال رابطه ی عاطفی شما با همسرتان خیلی خوب خواهد بود، اگر هم هنوز تنها هستید شانس یافتن نیمه ی گمشده ی خود را خواهید داشت. مهر، دی و بهمن بهترین ماه های امسال خواهند بود.

فروردین


امروز شما و عشقتان رفتاری بسیار رمانتیک پیدا کرده اید و شاید حتی بخواهید پیام ها و یا حتی شعری کاملا عاشقانه برای هم بنویسید. گذراندن این روز در چنین شرایطی می تواند برای شما تجربه ای منحصربفرد باشد و حس و حال فوق العاده ای به شما ببخشد. فقط مواظب باشید این وضعیت باعث نشود انتظارتان از همدیگر بیش از اندازه بالا برود و یادتان باشد که هر دوی شما انسان هستید و اشتباهات و کمبودهایی دارید. به نظر می رسد که نظرهای دیگران در مورد شما در حال تغییر هستند. واقعیت این است که شما دارید تغییر می کنید و بعضی از دوستان و اطرافیانتان این تغییرات و شمای جدید را دوست دارند و برخی دیگر زیاد بابت آنها خوشحال نیستند.
 

اردیبهشت

امروز مطالعه در مورد موضوعات مورد علاقه تان برای شما جذاب تر از هر کار دیگری است و ماندن در خانه را به هر کار دیگری، حتی رفتن به مهمانی و تفریح ترجیح می دهید. با این حال باید خودتان را برای پذیرایی از چندین مهمان آماده کنید. البته حضور این مهمان ها به شما فرصتی خواهد داد تا در مورد آنچه خوانده اید به بحث و تبادل نظر بپردازید. امروز فرصت های مختلف و غیر منتظره ای به یک باره سر راهتان قرار گرفته اند و شما نسبت به آنها دچار سردرگمی شده و نمی دانید کدام راه را باید در پیش بگیرید. زیاد در این رابطه عجله به خرج ندهید. شما مجبور نیستید همین امروز تصمیم قطعی خود را در این رابطه بگیرید.

خرداد
 

امروز شما در برقراری ارتباط با دیگران خیلی خوب عمل می کنید. دلیل آن هم این است که قدرت فوق العاده ای در کنار هم گذاشتن کلمات پیدا کرده اید. اگر به فکر نوشتن چیزی بوده اید امروز با توجه به این توانایی شما می تواند فرصت منحصر به فردی برای این کار باشد چون ذهنتان فعالتر از همیشه شده است و فدرت تخیلتان نیز بسیار قوی است. امروز ذهنتان درگیر یک تصمیم گیری خیلی مهم در رابطه با وضعیت کاریتان است. شاید حتی به فکر تغییر حرفه تان برای پیشرفت بیشتر در زمینه کاریتان افتاده باشید، اما از طرفی هم نمی توانید در مورد گزینه های مختلفی که پیش رو دارید تصمیم بگیرید و درگیر انتخاب بهترین از میان آنها باشد. تا آخر این ماه دست نگه دارید!

تیر

امروز به گوشه و کنار خانه که نگاه می کنید جای خالی یک چیزی را حس می کنید و فکر می کنید که خانه تان به یک تغییر و تحول هر چند جزئی نیاز دارد و جای یک چیزی در خانه تان خالی است. خریدن چند گلدان و جا دادن آنها در گوشه و کنار خانه به احتمال زیاد همان تغییری است که بدان نیاز دارید و حال و هوای خانه تان را هم عوض خواهد کرد. ممکن است یک نفر شروع به غیبت کردن در مورد عده ای کند و گفته هایش کمی عجیب به نظرتان برسند. خوشبختانه و یا متأسفانه امروز از آن روزهایی نیست که بتوانید هر چیزی که می بینید یا می شنوید را باور کنید. اما مجبور نیستید واکنش شدیدی نشان بدهید، کافی است در برابر شنیده هایتان سکوت کنید.

مرداد

شما امروز زمان زیادی را به مطالعه در مورد مسائل مختلف اختصاص خواهید داد تا برای یک پروژه ی شخصی یا کاری که در دست انجام دارید اطلاعات کسب کنید. شما زمان زیادی را صرف این کار خواهید کرد، اما اطلاعات و ایده های جدیدی را به دست خواهید آورد که می توانند افکار تازه و متفاوتی را به ذهنتان بیاورند. این احتمال وجود دارد که فرصت هایی تازه در رابطه با آینده اقتصادیتان در برابر شما قرار گرفته باشند که تا کنون برایتان پیش نیامده بوده اند و نمی دانید در مورد آنها چکار باید بکنید. امروز در این مورد هیچ تصمیمی نگیرید و چند روزی را صرف کسب اطلاعات لازم در این رابطه کرده و در صورت لزوم با اشخاصی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید.

شهریور

این اواخر حس ششم شما روز به روز در حال قویتر شدن بوده است، اما امروز این قدرت شما بیش از هر زمان دیگری است. شما نسبت به هر زمان دیگری دقت و توجه بیشتری نسبت به افکار و احساسات دیگران دارید. اگر اهل هنر هستید ایده های جدیدی به ذهنتان خواهند رسید که حتما باید از آنها استفاده کنید زیاد نگران این که ایده هایتان عملی هستند یا خیر نباشید، چون همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. رابطه ای که به تازگی شروع کرده اید امروز شما را بر سر یک دو راهی قرار داده است. چه رابطه مورد بحث کاری باشد، چه دوستانه و یا عاشقانه، امروز ذهن شما درگیر احساسی است که نسبت به این رابطه دارید و نمی دانید که دلتان می خواهد به کدام سو پیش برود.

مهر

شما امروز روی تحلیل و ارزیابی ایده های دیگران متمرکز شده اید و می توانید در فعالیت های گروهی که هدف خاصی را دنبال می کنند نقش رهبر و مشاور را ایفا کنید. دوستانتان با دیدن توانایی های شما در این زمینه برای گرفتن کمک و مشورت به سراغتان خواهند آمد. اگر دیدید ایده های طرف مقابلتان زیاد قابل اعتماد و یا عملی نیستند او را با ملایمت متوجه این موضوع کنید، اما مواظب باشید باعث دلسردی او نشوید. امروز شاید زیاد سرحال نباشید و احساس خستگی و بی حوصلگی کنید. شاید سفر خسته تان کرده باشد و یا از مهمانی رفتن های پشت سر هم کمی دلزده شده باشید. سعی کنید امروز برای انجام یک کار متفاوت برنامه ریزی کنید.
 

آبان

امروز شما می توانید اهداف کاری و تخصصی خود را با توجه به خلاقیت فوق العاده ای که دارید خیلی بهتر از همیشه پیش ببرید. اگر در این راه لازم باشد با کسی صحبت کرده و یا او را قانع کنید خیالتان راحت باشد، چون قدرتی جادویی در کلامتان نهفته است که دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار می دهد. تغییرات مثبتی در زندگی حرفه ای شما در پیش هستند، اما ممکن است مجبور باشید برای مشاهده ی تأثیر آنها در زندگی خود کمی صبر کنید. شما امروز مجبور هستید که در مورد فعالیت هایی که خارج از فضای خانه و خانواده دارید و همچنین در مورد مسائل کاریتان تصمیم هایی بگیرید و برخی از آنها را به نفع بعضی دیگر کنار بگذارید.

آذر

امروز مطالعه ی کتاب های مختلف، تماشای فیلم های مستند و علمی و یا گوش کردن به سخنرانی های فراد مهم برای شما از جذابیت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود. شاید بخواهید در مورد آنها با دوستانی که افکار و نظرات مشابهی با شما دارند صحبت کنید. سعی کنید تا جایی که می توانید از این فرصت طلایی بهره ببرید و اجازه ندهید به راحتی از دست برود. امروز به صورت غیر منتظره ای تماس و یا پیامی از یکی از اقوام یا دوستان خود دریافت خواهید کرد که می خواهد به دیدن شما بیاید. شاید شما کارها و برنامه های دیگری برای انجام دادن داشته باشید و ندانید چطور باید خودتان را از این وضعیت نجات دهید. اولویت های خود را در نظرگرفته و بر اساس آنها تصمیم گیری کنید.

دی

خواب هایی که شب گذشته دیده اید ایده های جالبی در رابطه با مسائل کاری به ذهن شما خواهد آورد. شاید وقتی از خواب بیدار می شوید یک چراغ بالای سرتان روشن شده باشد و بخواهید بی هیچ معطلی یک راست به سراغ کتاب ها، سایت ها و دیگر منابع اطلاعاتی مختلف رفته و اطلاعات مورد نیازتان را جمع آوری کنید. نتایجی که به دست می آورید خودتان را هم متعجب کرده و بسیار مفید و ارزشمند خواهند بود. شما قصد دارید چند روز باقی مانده از تعطیلات را به سفر بروید، اما هنوز موفق نشده اید تصمیم خود را در رابطه با این سفر قطعی کنید. اگر خودتان نمی توانید تصمیم بگیرید از همسفرهایتان بخواهید در این مورد با شما همفکری کنند.

بهمن

شما در حال حاضر به طور عجیبی نسبت به افکار و احساسات اطرافیان خود حساس شده اید، به طوری که ممکن است این موضوع به نظرتان غیرعادی باشد. با این همه، این میزان از حساسیت به نفع شما خواهد بود. شما به طور غریزی متوجه نیازها و خواسته های اطرافیانتان خواهید بود و این حساسیت باعث خواهد شد اطرافیان و به ویژه شخصی که دوست دارید را تحت تأثیر قرار دهید. بی هیچ نگرانی از این توانایی خود استفاده کنید. اگر باید در رابطه با تحصیلات خود تصمیم گیری کنید امروز با این همه سردرگمی روز خوبی برای این کار نخواهد بود. چند روزی دست نگه داشته و با دقت به انتخاب هایتان فکر کنید و سپس تصمیم خود را بگیرید.

اسفند

کار کردن روی پروژه هایی که به خلاقیت و حساسیت زیادی نیاز دارند امروز وقت زیادی از شما خواهد گرفت. شاید مجبور باشید برای پیش بردن کارهایتان تحقیقات گسترده ای انجام دهید و این کار به انرژی و تمرکزی بیش از آنچه انتظار داشته اید نیاز داشته باشد، اما نتیجه ی نهایی به اندازه ی کافی و حتی بیش از آن باعث رضایت شما خواهد شد. فقط یادتان باشد که به اندازه ی کافی استراحت داشته باشید و خودتان را بیش از حد خسته نکنید. سردرگمی و تردید در رابطه با آینده ی رابطه عاطفیتان در وجود شما به بیشترین حد ممکن رسیده است، اما به نفعتان است که فعلا در این مورد تصمیمی نگیرید. فردا روز بهتری برای فکر کردن به این موضوع خواهد بود.