فال روزانه یکشنبه 19 فروردین 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. فال امروز یکشنبه 19 فروردین 1397

دوست عزیزی که 19 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما به طور ذاتی شخصی هوشیار، مؤدب، منحصربفرد، با صداقت و شجاع هستید و شخصیت جذابی که دارید دیگران را به شما جذب می کند. فقط باید مواظب باشید که بی صبری، بدرفتاری و دمدمی مزاجی هایتان برای شما دردسرساز نشوند. شاید امسال از لحاظ مالی پیشرفتی که انتظار دارید را برای شما به همراه نداشته باشد، اما اوضاع قطعا خیلی بهتر از قبل خواهد شد. شما با هیچ بحران خاصی روبرو نخواهید بود و از لحاظ مالی از ثباتی نسبی برخوردار خواهید بود. سرمایه گذاری هایی که برای آینده انجام می دهید برای شما بسیار سودآور خواهند بود؛ فقط باید مواظب باشید تا جای ممکن از پول قرض دادن و یا قرض گرفتن خودداری کنید. امسال از لحاظ حرفه ای برای شما بسیار موفقیت آمیز خواهد بود و با نشان دادن یک عملکرد منحصر بفرد و سخت کوشانه به اوج خواهید رسید و باعث افزایش حقوقتان خواهد شد. آنهایی که هنوز مجرد هستند امسال یک رابطه ی عاطفی جدی را آغاز خواهند کرد که باعث آرامش و خوشبختی آنها خواهد بود. خرداد، مرداد، مهر و اسفند بهترین ماه های امسال خواهند بود.

فروردین

شما آنقدر در رابطه با اتفاقاتی که در پیش هستند هیجان زده هستید که تمام نقشه های قبلی خود را فراموش کرده اید. مشکلی که در میان است تأثیراتی است که این بی توجهی شما نسبت به برنامه های قبلیتان روی اطرافیانتان می تواند داشته باشد. تغییر جهت ناگهانی شما ممکن است برای دیگران ایجاد مشکل کند و آنها را در موقعیت دشواری قرار دهد. قبل از هر کاری روی تأثیراتی که تصمیماتتان روی خودتان و دیگران خواهند داشت خوب فکر کنید و کاری انجام ندهید که بعدا باعث پشیمانیتان شود. امروز مطالعه و تحقیق در مورد موضوعاتی از قبیل فلسفه، معنویات و امثالهم برای شما اصلا راحت نخواهد بود. بهتر است این کار را برای روز دیگری بگذارید.

اردیبهشت

امروز شما مجبور خواهید بود برخی کارهای اداری مرتبط با مسائل مادی را به انجام برسانید. شاید پای یک معامله، دریافت کمیسیون و یا یک امتیاز غیر منتظره در میان باشد. شاید مسیری که به دریافت این پول ختم می شود کمی ناهموار باشد و مشکلاتی سر راهتان وجود داشته باشند، اما این اتفاق هر چه که باشد و این پول از هر جایی که بخواهد به دست شما برسد برای شما بسیار خوشحال کننده خواهد بود و می توانید با صبوری به انتظار دریافت آن بنشینید. بد نیست این موفقیت را همراه با شخصی که دوست دارید جشن بگیرید، پس تا دیر نشده یک میز در رستوران مورد علاقه تان رزرو کنید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

خرداد

امروز ذهن شما بسیار قوی شده و با سرعت بالایی کار می کند. اگر قصد انجام تحقیق و مطالعه در مورد موضوع خاصی را داشته اید امروز فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار خواهد بود و می توانید نتایج بسیار خوبی دریافت کنید. همین طور می توانید در رابطه با این مسئله با شخصی که به این موضوع علاقمند است و اطلاعاتی را در دست دارد مشورت کنید و به بحث و بررسی بپردازید. امروز برنامه های فراوانی که در محل کارتان برای انجام دادن دارید و پیچیدگی کارها باعث دلهره و نگرانی شما شد اند. دلتان یک زندگی بی دغدغه و نگرانی مثل گذشته ها می خواهد، ولی برای فرا رسیدن این روزها باید کمی صبر کنید.

تیر

صبح که از خواب بیدار می شوید رویاهای بسیار واضح و زیبایی که شب گذشته دیده اید ذهن شما را به خود درگیر کرده و چشمتان را به روی فرصت هایی که در اختیار دارید باز خواهند کرد. شما باید خلاقیت خود را به کار بگیرید و از این فرصت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. این فرصت ها پیش از این هم وجود داشته اند، اما شما برای مدتی طولانی آنها را نادیده گرفته بودید. امروز از صمیم قلب دوست دارید تمام روابط خود با دیگران را مورد بررسی قرار داده و با هر کسی که مشکلی دارید آن را حل کنید، ولی بد نیست اول به این فکر کنید که آیا این رابطه اصلا برای شما اهمیتی دارد و به ادامه آن نیاز هست؟

مرداد

امروز ممکن است مجبور شوید در یک فعالیت گروهی شرکت کنید که حول موضوع خاصی می چرخد. در حین انجام این کارها با شخص منحصربفردی آشنا خواهید شد که صحبت با او ذهن شما را به خود درگیر کرده و باعث خواهد شد ایده های بسیار خوبی به ذهنتان برسد. امروز دچار دوگانگی هایی شده اید که شاید کنار آمدن با آنها برایتان دشوار باشد، از طرفی کارها و برنامه های روزانه تان به نظر خیلی دارند خوب پیش می روند، ولی از طرفی دیگر هم احساس می کنید که باید برای تعهدات و اعتقادات خودتان نیز وقت گذاشته و به آنها نیز رسیدگی کنید. لزومی ندارد که به نفع یکی بیخیال دیگری شوید، پس بین آنها تعادل برقرار کنید.

شهریور

با وجود این که همه شما را با توجه ویژه ای که به جزئیات دارید می شناسند، امروز ترجیح می دهید به جای تمرکز روی کمال گرایی ذاتی خود به کل ماجرا توجه کنید و تصویر کلی را در نظر داشته باشید. متأسفانه اگر بخواهید جزئیات مهم را نادیده بگیرید مجبور خواهید بود بهای این بی توجهی خود را بپردازید. خرده کاری هایی که مورد توجه قرار نگرفته اند اهداف مهم و بزرگ شما را به خطر خواهند انداخت. شما باید خلاقیت خود را به کار بگیرید تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید، البته شرط اول رسیدن شما به موفقیت این است که اهداف خود را منطقی انتخاب کنید و بیش از اندازه غرق خیال و رویا نشوید.

مهر

امروز ممکن است در یک مهمانی و یا فعالیت گروهی شرکت کنید که شما را با اشخاص جدیدی از مکان هایی دور دست در ارتباط خواهد گذاشت. صحبت با این اشخاص برای شما بسیار جذاب و الهام بخش خواهد بود و چیزهای زیادی را از آنها یاد خواهید گرفت که برایتان خیلی جالب و آموزنده هستند. حفظ ارتباط با این اشخاص برای شما بسیار مفید خواهد بود، پس فراموش نکنید که شماره تلفن و یا آدرس ایمیل آنها را بگیرید. این آشنایی های جدید می توانند درهای جدیدی را به روی شما باز کنند. در صحبت کردن با شخصی که دوست دارید کمی احتیاط به خرج دهید چون امروز او خیلی حساس تر از همیشه به نظر می رسد.

آبان

یک چالش بزرگ ناگهانی در مسیر حرفه ایتان آغاز شده است که شما را غافلگیر و تا حدودی نگران کرده است، اما بدون شک اثرات مثبتی روی شما و زندگیتان خواهد گذاشت. این تغییرات هم موقعیت اجتماعی و هم درآمد شما را به طور تعجب آوری بهبود خواهند بخشید. شاید در این رابطه پای برخی مسائل حقوقی هم در میان باشد و مجبور باشید یک روند اداری نسبتا طولانی را طی کنید. همه ی این اتفاقات با چنان سرعتی خواهند افتاد که باعث گیجی و سردرگمی شما خواهد شد، اما باید سعی کنید قدرت تمرکز خود را از دست ندهید و خودتان را با جریان اتفاقاتی که دارند پیش می آیند هماهنگ نمایید. نباید این فرصت را به راحتی از دست بدهید!

آذر

امروز شرکت در یک فعالیت اجتماعی شما را با شخصی بسیار متفاوت و جذاب آشنا خواهد کرد که حرفه ای متفاوت و جالب هم دارد. این شخص از نظر شما بسیار جذاب و منحصر بفرد است و اگر هنوز تنها و مجرد باشید ممکن است به فکر آغاز یک رابطه ی عاطفی جدید بیفتید و فکر کنید که می توانید در کنار این شخص احساس خوشبختی کنید. اگر هم متأهل باشید و یا تمایلی به آغاز یک رابطه ی جدید نداشته باشید این شخص می تواند ایده های جدیدی را به ذهنتان بیاورد و الهام بخش یک پروژه ی جدید حرفه ای باشد. فکر کردن به صحبت هایی که در این مورد داشته اید تمام شب فکر شما را به خود مشغول خواهد کرد.

دی

شما به طور کلی از آن دسته آدم هایی هستید که از قدرت تمرکز بالایی برخوردار هستند، اما امروز این تمرکز شما خیلی بیشتر از همیشه است و تمام فکر و ذهنتان درگیر موضوع و یا پروژه ای است که برای شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. شاید پای یک مسئله ی کاری در میان باشد، یا به فکر کمک به یکی از دوستان نزدیک خود باشید و یا فقط ذهنتان یک پروژه ی شخصی باشد. در هر صورت شما در انجام هر کاری که امروز به عهده بگیرید بسیار موفق خواهید بود. فقط باید حواستان باشد آنقدر درگیر کار نشوید که غذا خوردن و یا استراحت کردن را فراموش کنید. بیشتر مواظب خودتان باشید!

بهمن

امروز مکالمه ای عمیق و جدی با شخصی که دوست دارید خواهید داشت. شاید در این مکالمه موضوع مهمی مانند آینده ی رابطه ی عاطفیتان مطرح شود و بخواهید در مورد ازدواج تصمیم گیری کنید. اگر هم متأهل هستید و ازدواج کرده اید راجع به موضوع مهمی مانند بچه دار شدن و یا تغییر محل زندگیتان با همسرتان صحبت خواهید کرد. مجردها می توانند خودشان را برای دیدار با شخصی جدید و هیجان انگیز آماده کنند که از جنبه های مختلف با استانداردهای آنها سازگار است و حتی ممکن است به نظرشان همان نیمه ی گمشده ای باشد که در جستجوی او بوده اند. به طور کلی مسائل عاطفی امروز از اولویت های اصلی شما خواهند بود.

اسفند

امروز شما و دیگر اهالی منزلتان در مورد ایجاد برخی تغییرات در خانه تان به بحث و مشورت خواهید پرداخت. این تغییرات می توانند به سادگی یک تغییر دکوراسیون جزئی و یا به بزرگی تغییر محل سکونتتان باشند. در هر صورت نیاز به ایجاد این تغییرات کاملا محسوس است و لزومی ندارد که در ایجاد این تحولات دچار تردید و دودلی شوید. با خیال راحت دست به کار شده و قدم های اولیه را بردارید. بعد از تعطیلات هنوز موتورتان گرم نشده است و با وجود این که از بازگشتن جریان زندگی به روال عادی خوشحال هستید از سرعت عمل خود راضی نیستید. طی همین یکی دو روز آینده همه چیز به حالت عادی بازخواهد گشت.