ایران خودرو و کار های عجیب آن ؟! فروش فوری قبل از تحویل پیش خرید ها!
فروش خودرو های ایران خودرویی به صورت فوری که باز هم به صورت کاملا مبهم برای مشتریان سوال شده است

از روز دوشنبه مورخ 19 آذر 97 پس از مدتها، شرایط فروش فوری ایران خودرو با چهار محصول وانت آریسان،تندر وانت ،پارس اتوماتیک و دانگ فنگs30 اجرا میشود.
حال این سوال پیش می آید چطور قبل از تحویل محصولات پیش فروش شده این شرکت اجازه تولید محصولاتی دیگر و تحویل فوری آنهارا دارد که باتوجه به بازار باعث ملتهب شدن میشود.
عرضه صحیح و درست و به موقع اگر در هنگام بالا رفتن قیمت ها و قبل از پیش فروش انجام میگرفت هیچ گاه پای دلالان به این بازار کشیده نمیشد حال با این نوش دارو پس از مرگ سهراب به نظر میرسد شرکت ایرانخودرو برای جبران و بالا بردن قیمت محصولات خود دست به چنین کاری زده است و به نوعی سنگ خود را به سینه میزند.

خودرو و قیمت های فروش فوری ایران خودرو

قواعد و نکات مهم: - امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً براي مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام براي مشتري دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد. - ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت امکان پذیر خواهد بود. - بديهي است هر ثبت نام مغاير با شرايط اين بخشنامه از سوي شركت يكطرفه ابطال و وجه بدون سود مسترد خواهد شد. - در راستاي سرعت بخشيدن به فرآيند ثبت نام كد نمايندگي در زمان ثبت نام قابل انتخاب نمي باشد و پس از ثبت نام در روز دوشنبه به مدت 5 روز (براي تمامي ثبت نام شده ها) انتخاب نمايندگي توسط مشتري و از طريق "سايت فروش اينترنتي، بخش ويژه مشتريان" امكان پذير خواهد شد. - بديهي است در صورت عدم انتخاب نمايندگي توسط مشتري در مدت زمان تعيين شده، كد نمايندگي براساس آدرس مشتري توسط شركت تعيين خواهد شد. - در اين بخشنامه امكان رويت ليست ثبت نام شده ها، براي عموم قابل مشاهده است. به جهت حفظ حريم مشتريان محترم در ليست انتشار يافته براي عموم، دو رقم كد ملي و اسم كوچك مشتريان فيلتر خواهد شد. - اين اطلاعات بعد از ثبت نام و اخذ تاييديه هاي مالي، در ليست به ترتيب به روزرساني خواهد شد.

نکته قابل ذکر و مهم: هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و ...) و همچنین تغییر قیمت خودروهای ذکر شده ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهاي قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.