پخش فصل ششم سریال فرار از زندان
در فصل ششم شاهد این هستیم که جان آبروزی که در اپیزودهای قبلی به نظر می رسید کشته شده، همچنان زنده است و اتفاقات جدیدی با توجه به این موضوع رخ خواهد داد. در ادامه این مطلب توجه شما را به زمان

سریال فرار از زندان با چهار فصل طرفداران بسیاری را جذب خود کرد چراکه سبک خارق العاده ای به کار گرفت و همچنین به گونه ای متفاوت از مابقی سریال ها شکل گرفت، هرچند در فصل چهارم با مرگ نقش بازیگر اصلی یعنی ونت ورث میلر در نقش مایکل اسکافیلد تمام شد.

16 فروردین شاهد اکران فصل پنجم بودیم و همینطور شاهد زنده بودن مایکل اسکافیلد هرچندفصل پنجم سریال فرار از زندان به قدرت فصل های پیشین خود نبود و توقع ما بیشتر.

چندی پیش اخباری مبنی بر تمدید فصل ششم از رسانه هایی منتشر می شد که با تاسف شایعی بیش نبود هرچند ونت ورث میلر در نقش مایکل در پیج رسمی خود اعلام کرده بود که ایده هایی در سر داریم 

مجموعه فرار از زندان را حتما به یاد دارید؛ مایکل اسکوفیلد و دوستانش در ۵ فصل قبلی توانستند از زندانهای مختلف جان سالم به در ببرند اما به نظر می رسد، داستان آزادی آنها هنوز به طور کامل به پایان نرسیده است چرا که مسئولین فاکس خبر شگفت انگیزی را برای علاقه مندان به این سریال هیجان انگیز دادند چرا که قرار است فصل ششم این سریال نیز به روی آنتن برود

سارا وینکالی در مورد سری جدید فرار از زندان گفت که قرار است اینبار تا فصل ۹ این سریال ساخته شود و علاوه بر فصل ۶، علاقه مندان به سریال فرار از زندان شاهد ۳ فصل دیگر هم خواهند بود.

پیشتر قرار بود این سریال در همین فصل ۵ به پایان برسد و نویسنده آن اعلام کرد دیگر ایده ای برای ادامه ماجرا ندارد و اگر فرد خلاقی می تواند این داستان را ادامه دهد و سناریوی جدیدی برای آن بنویسد، این سریال ادامه پیدا خواهد کرد که به نظر می رسد یک نویسنده خلاق توانسته اینکار را انجام دهد و نه یک فصل بلکه ۴ فصل دیگر به این سریال جذاب اضافه کند و تا فصل ۹ سریال فرار از زندان ساخته خواهد شد.

 

فصل ششم کی منتشر می شود :

تاریخ اکران فصل ششم مشخص نشده و هنوز در مرحله فیلمنامه نویسی و ایده پردازی هست

حضور بازیگران : بازیگران اصلی سریال قطعا حضور خواهند داشت اما حضور بازیگران جدید هنوز مشخص نشده است.

خبری تاسف بار در رابطه با نقش زیبا و فوق العاده خبیث تی بگ :

رابرت نپر در نقش تئودر بگول یا تی بگ عزیز خبیث ظاهرا در زندگی حقیقی و به دور از صحنه و فیلم برداری نیز خبیث است چراکه اخباری در رسانه ها شایع شده مبنی بر بدرفتاری های جنسی البته همونطور که عرض شد در حد شایعه می باشد و هنوز صحت این مسئله به ثبت نرسیده است.

در فصل ۶ سریال فرار از زندان مایکل اسکوفیلد، سارا تانکردی و پسر مایکل نقش محوری داستان را بر عهده دارند و شخصیتهایی همچون سینوت، تی بگ، سوکره و شبا و لینکولن باروز در آن حضور دارند. گفته می شود بهار سال آینده فصل ششم روانه بازار خواهد شد.

 

علت تاخیر و انتشار اندک خبر:

پائول شورینگ نویسنده و کارگردان سریال فرار از زندان اذعان داشت که فصل ششم به نوعی یک ایده می باشد و از انتشار اخبار فعلا برحذر می مانیم

 

نویسنده : محمدرضا اکبری نژاد