سوئیچ هیجان انگیز و لمسی نیسان GTR + فیلم
وقتی سوئیچی در حد یک گوشی هوشمند در دستان شما باشد و بتوانید با ماشین خود ارتباط برقرار کنید لذت رانندگی با خودرو چندبرابر خواهد شد.

زمانی که نیسان بخواهد مدلی را جایگزین GTR یا همان گودزیلای خود کند، باید یک بحث و همفکری با دنی برن‌ساید مدیر خلاقیت و طراح موسسه "اسکوئر سیرکل مدیا" داشته باشد. چرا که او اینک یک مدل مفهومی از کلید هوشمند و فناورانه برای GTR به ارمغان آورده که عملکردهای زیادی به جز باز کردن در یا روشن کردن آن انجام می‌دهد.

ظاهر کلید ساده است اما درون آن یک صفحه لمسی  وجود دارد که می‌توان تصویر مورد نظر را روی آن در زوایای مختلف جابه‌جا کرد.

 

اگر در خودرو باز مانده باشد، سوئیچ جدید این موضوع را به مالک هشدار می‌دهد. از طرفی موتور با  سوئیچ  به صورت کنترل از راه دور روشن و خاموش خواهد شد و مالکان می‌توانند از طریق کابین و قبل از ورود فیزیکی، دمای کابین را تنظیم کنند.

کلید هوشمند همچنین اطلاعاتی مانند میزان مصرف یا میزان باقی‌مانده  سوخت را از طریق نمایشگر خود به کاربر نشان می‌دهد. یکی دیگر از گزینه‌های این سوئیچ، نمایش  سطح روغن برای حفظ و نگه‌داری خودرو است.  این سوئیچ به شما اطلاع می‌دهد چه زمانی باید به مرکز خدمات یا تعمیرات مراجعه کنید.

سه دکمه فیزیکی نیز روی صفحه کلید "سریع‌ترین ابرخودروی جهان" وجود دارد برای قفل درها، باز کردن صندوق عقب و بوق زدن طراحی شده‌اند.

احتمالا این کلید در اواخر سال 2025 روی نسخه‌های پیشرفته‌تر ارائه خواهد شد.

 

نویسنده : محمدرضا اکبری نژاد